O nas

W Elixir Day SPA znajdziesz oazę spokoju i relaksu. Nasz urokliwy salon, położony w pobliżu Krakowa, powstał z miłości do natury i pszczół, a także z pasji do piękna. To miejsce, gdzie możesz zregenerować swoje siły i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Tu możesz kompleksowo zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Innowacyjne zabiegi i nasze bogate doświadczenie pozwolą Ci odkryć prawdziwe piękno.

Naszym głównym zadaniem jest wspieranie naszych klientów w odzyskiwaniu pewności siebie i zaufania do swoich możliwości. Chcemy, aby każdy z naszych gości czuł się pięknie we własnym ciele i był zadowolony ze swojego wizerunku. Dostarczamy naszym klientom nie tylko odpoczynku i regeneracji, ale także niezapomnianych wrażeń i uczuć.

Korzystamy tylko z najlepszych, profesjonalnych kosmetyków renomowanych marek, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Chcemy troszczyć się nie tylko o zewnętrzne, ale także wewnętrzne piękno naszych klientów. Wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka pozwala osiągnąć wewnętrzną harmonię i dobre samopoczucie na poziomie ciała, umysłu i duszy. Razem z nami odzyskasz swoje dobre samopoczucie i poczujesz się pełna energii.

Autorskie
rytuały SPA

Zobacz nasze rytuały SPA

Sprawdzone
marki

U nas tylko sprawdzone marki

Doświadczeni
specjaliści

Mamy zespół specjalistów

Kompleksowa
obsługa

Stawiamy na Twoje zadowolenie

Masz trudność w wyborze zabiegu?

Skontaktuj się z nami - ze wszystkim pomożemy!

Zapraszamy do skorzystania z naszej konsultacji, podczas której nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepszy zabieg, odpowiadający Twoim wymaganiom i potrzebom.